fokdag 2019 - Fokvereniging Het Friesch Paard Limburg

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu

fokdag 2019

keuringen

FOKDAG         
         
         
OP  ZONDAG 7 JULI  2019         
         
         
         
EQUESTRIAN CENTRE DE PEELBERGEN          
         
TRAVERS 5(NAVIGATIE PEELSTRAAT)         
         
5976 PL TE KRONENBERG         
         
Contactpersoon aanwezig tijdens de fokdag:         
         
M. Bekx, 06-10010882         
         
         
         
         
Aanvang: 09.00 uur         
         
          
Fokdag 7 juli 2019 Kronenberg          
         
INHOUDSOPGAVE:          
==============          
         
Rubriek 1, Hengstveulens     09.00 - 10.00 uur  Baan 1   
Cat.nr.  1 - 11          
         
Rubriek 2A, merrieveulens     10.00 - 11.00 uur  Baan 1   
Cat.nr.  12 - 23          
         
Rubriek 2B, merrieveulens     11.00 - 12.00 uur  Baan 1   
Cat.nr.  24 - 34          
         
Rubriek 3, entermerries     12.00 - 12.10 uur  Baan 2   
Cat.nr.  35 - 36          
         
Rubriek 4, twentermerries     12.10 - 12.25 uur  Baan 2   
Cat.nr.  37 - 39          
         
Rubriek 5, opname 4+     09.00 - 09.30 uur  Baan 3   
Cat.nr. 40 - 43 Alle paarden moeten om 9.00 uur klaar staan voor de vooropstelling          
         
Rubriek 6A, opname 3 jaar     09.30 - 10.15 uur  Baan 3   
Cat.nr.  44 - 51 Alle paarden moeten om 9.30 uur klaar staan voor de vooropstelling          
         
Rubriek 6B, opname 3 jaar     10.15 - 11.00 uur  Baan 3   
Cat.nr.  52 - 58 Alle paarden moeten om 10.15 uur klaar staan voor de vooropstelling          
         
Rubriek 6C, opname 3 jaar     11.00 - 11.45 uur  Baan 3   
Cat.nr.  59 - 65 Alle paarden moeten om 11.00 uur klaar staan voor de vooropstelling          
         
Rubriek 6D, opname 3 jaar     11.45 - 12.30 uur  Baan 3   
Cat.nr.  66 - 72 Alle paarden moeten om 11.45 uur klaar staan voor de vooropstelling          
         
Rubriek 7, graadverhoging     12.25 - 13.05 uur  Baan 2   
Cat.nr.  73 - 79          
         
Rubriek 8, ster 4 t/m 6 jaar     12.30 - 12.55 uur  Baan 3   
Cat.nr.  80 - 84          
         
Rubriek 9, ster 7+     12.55 - 13.05 uur  Baan 3   
Cat.nr.  85 - 86          
         
Rubriek 10, kroonmerries     13.05 - 13.20 uur  Baan 3   
Cat.nr.  87 - 89          
         
Deelnemerslijst          
         
Rubriek 1   Premiekeuring van hengstveulens       
         
Aanvang:    09.00 - 10.00 uur       Baan 1
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
001 Lex van Winnehof  201900149  VVR H          
Geb.:   18-02-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Teuntje fan 't Brillehof  200603289  Stb Ster Sport  Chipnr: 528210000577866         
MV. Ulbert 390  199809241  Stb Sport         
Fokker/Eig.: H.F.M. Klauwers, Heythuysen         
         
002 Kjeld van de Beestmanweg  201900207  VVR H          
Geb.:   27-02-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Uniek fân Stal Bellefleur  201402063  Stb Ster Chipnr: 528210002983702         
MV. Tsjalle 454  200600248  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Dhr. S. Frenken, Aalten         
         
003 Jip A.  201900168  VVR H          
Geb.:   28-02-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Doaitske van de Kastanjehof  200900030  Stb Ster Chipnr: 528210002079351         
MV. Meinse 439  200401387  Stb         
Fokker/Eig.: P.G.M. Arts, Swolgen         
         
004 Jurre van 't Heike  201900463  VVR H    TE KOOP          
Geb.:   17-03-2019  Aft.: -         
V. Omer 493  201202705  Stb         
M. Tinga J.S.  201401522  Stb Ster Chipnr: 528210002987752         
MV. Epke 474  200903966  Stb Sport         
Fokker/Eig.: M. Lemmen, Egchel         
         
005 Jepke van Verseveld  201900652  VVR H          
Geb.:   30-03-2019  Aft.: -         
V. Omer 493  201202705  Stb         
M. Famke Jeltje  200905320  Stb Model  Chipnr: 528210002392721         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Dhr. L. van Verseveld, Afferden L         
         
006 Kasper  201901502  VVR H          
Geb.:   09-04-2019  Aft.: -         
V. Jehannes 484  201100004  Stb Sport         
M. Sieuwke fan 'e Swarte Proenker  201300561  Stb Chipnr: 528210002914428         
MV. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: Leon Hendrix, Venlo         
         
007 Joppe van "De Friesche Peel"  201901238  VVR H          
Geb.:   15-04-2019  Aft.: -         
V. Tymen 503  201401505  Stb         
M. Jitske v.d. B.  201101606  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528210002379491         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: W. van den Berg, Westerbeek         
         
008 Jaldert fan stal Vrolijk  201901153  VVR H          
Geb.:   20-04-2019  Aft.: -         
V. Tjebbe 500  201400541  Stb         
M. Laijda fan Steendans  201101520  Stb Ster Chipnr: 276098102502699         
MV. Andries 415  200037791  Stb Sport         
Fokker/Eig.: J.J.A. Vrolijk, Ommeren         
         
009 Jesse de Monte Cavallo  201901315  VVR H          
Geb.:   20-04-2019  Aft.: -         
V. Jurre 495  201102129  Stb Sport         
M. Sytske van de Demro stables  201300046  Vb M Chipnr: 528210002938268         
MV. Andries 415  200037791  Stb Sport         
Fokker/Eig.: P. Turkenburg, Leidschendam         
         
010 Johnny van de boekense weide  201901147  VVR H          
Geb.:   22-04-2019  Aft.: -         
V. Tymen 503  201401505  Stb         
M. Maartje van de Boekense Weide  201202943  Stb Ster Chipnr: 528210002379010         
MV. Onne 376  199619181  Stb Sport         
Fokker/Eig.: K. Janssen, Venlo         
         
011 Kafke T  201902711  VVR H          
Geb.:   11-06-2019  Aft.: -         
V. Nane 492  201201609  Stb         
M. Jiske H.  201102607  Stb Ster Chipnr: 528210002376433         
MV. Tsjalke 397  199821321  Stb         
Fokker/Eig.: Fam. Thijssen, Venhorst         
         
         
         
Rubriek 2A   Premiekeuring van merrieveulens       
         
Aanvang:    10.00 - 11.00 uur       Baan 1
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
012 Klaske van de Schutsboom  201900058  VVR M          
Geb.:   03-02-2019  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Anneke Harmke  200806010  Stb Chipnr: 528210001305885         
MV. Felle 422  200109001  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Dhr. J.L.M. Hurkmans, Milheeze         
         
013 Janny D.  201900051  VVR M          
Geb.:   06-02-2019  Aft.: -         
V. Jurre 495  201102129  Stb Sport         
M. Ietsje-Anders van de Leiehoeve  201003636  Stb Ster Chipnr: 981100002127262         
MV. Anders 451  200014251  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: Fam. Damen, Bemmel         
         
014 Jitske  201900157  VVR M          
Geb.:   28-02-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Die van het Binnenveld  200900105  Stb Ster Chipnr: 528246000261393         
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport         
Fokker/Eig.: W.H. Janssen, Venlo         
         
015 Janneke A.  201900220  VVR M          
Geb.:   05-03-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Dominiek J.H.  200903729  Stb Ster Chipnr: 528210002075563         
MV. Meinse 439  200401387  Stb         
Fokker/Eig.: P.G.M. Arts, Swolgen         
         
016 Janske van de Voortsche Hoeve  201900349  VVR M          
Geb.:   14-03-2019  Aft.: -         
V. Mees 497  201201049  Stb         
M. Elbrich fan Tomas-Hof  200903295  Stb Ster Sport  Chipnr: 528210002378677         
MV. Haitse 425  200231761  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: J. Langen, Groeningen         
         
017 Liefke ter Meer  201900572  VVR M          
Geb.:   19-03-2019  Aft.: -         
V. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref         
M. Mia Klaarke ter Meer  201204254  Stb Chipnr: 276020000253070         
MV. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: Dhr. P. Meer, Rheinberg         
         
018 Janske  201900518  VVR M          
Geb.:   21-03-2019  Aft.: -         
V. Uldrik 457  200601504  Stb         
M. Gerlientje R.  201000256  Stb Ster Chipnr: 528210002387472         
MV. Stendert 447  200501629  Stb Sport         
Fokker/Eig.: G. Verhoeven, Nistelrode         
         
019 Kim  201900665  VVR M          
Geb.:   30-03-2019  Aft.: -         
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport         
M. Brechje S.  200800609  Stb Ster Chipnr: 528210002078178         
MV. Lolke 371  199516791  Stb Sport         
Fokker/Eig.: M.A. Janssen, Weert         
         
020 Kyara Tialda D'Ambène  201900587  VVR M          
Geb.:   31-03-2019  Aft.: -         
V. Julius 486  201102814  Stb Sport         
M. Tialda fan Berltsum  201401189  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528210004113782         
MV. Bartele 472  200801089  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Elevage les Frisons d'Ambene, Menetrol         
         
021 Klaaske van "De Friesche Peel"  201900756  VVR M          
Geb.:   02-04-2019  Aft.: -         
V. Tymen 503  201401505  Stb         
M. Tetske v.d. B.  201401222  Stb Ster Chipnr: 528210004109249         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: W. van den Berg, Westerbeek         
         
022 Lotte v/d Grote Overbrug  201900655  VVR M          
Geb.:   02-04-2019  Aft.: -         
V. Tymen 503  201401505  Stb         
M. Yfke van Bedem  201501107  Stb Chipnr: 528210004295121         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: T. Swaanen, Beek en Donk         
         
023 Kaatje fan 't Brillehof  201900761  VVR M          
Geb.:   04-04-2019  Aft.: -         
V. Hette 481  201002347  Stb Sport         
M. Irmi van de Gonda  201001954  Stb Ster Chipnr: 528210002378198         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Fam. Wulms-v.d. Meerakker, Hunsel         
         
         
         
Rubriek 2B   Premiekeuring van merrieveulens       
         
Aanvang:    11.00 - 12.00 uur       Baan 1
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
024 Juffie van de Voortsche Hoeve  201900771  VVR M          
Geb.:   06-04-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Leny Annelies fan Tomas-Hof  201103746  Stb Ster Chipnr: 528210002379122         
MV. Haitse 425  200231761  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: J. Langen, Groeningen         
         
025 Janna-Fleur K  201901194  VVR M          
Geb.:   10-04-2019  Aft.: -         
V. Bente 412  200017131  Stb Sport         
M. Fleur Jeldau K.  200900612  Stb Ster Chipnr: 528210002077626         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert         
         
026 Janneke van de Oudekleefsebaan  201901210  VVR M          
Geb.:   10-04-2019  Aft.: -         
V. Tjebbe 500  201400541  Stb         
M. Yip fan nico stables  201500854  Stb Ster Chipnr: 528210004300918         
MV. Wolfert 467  200701371  Stb Sport         
Fokker/Eig.: G. van Rossum, Overasselt         
         
027 Laila ter Meer  201901090  VVR M          
Geb.:   10-04-2019  Aft.: -         
V. Menne 496  201200823  Stb Sport         
M. Harmke ter Meer  201000601  KFPS Stb Kroon Chipnr: 276020000073257         
MV. Olrik 383  199615601  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Dhr. P. Meer, Rheinberg         
         
028 Liza-Yfke K.  201901202  VVR M          
Geb.:   10-04-2019  Aft.: -         
V. Omer 493  201202705  Stb         
M. Yfke-Elskje K.  201500179  Stb Ster Chipnr: 528210004259332         
MV. Epke 474  200903966  Stb Sport         
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert         
         
029 Jante van 't Heike  201901157  VVR M          
Geb.:   20-04-2019  Aft.: -         
V. Tiede 501  201400450  Stb         
M. Lowys fan 'e Takomst  201103079  Stb Ster Chipnr: 528210002376724         
MV. Uldrik 457  200601504  Stb         
Fokker/Eig.: M. Lemmen, Egchel         
         
030 Jena R.  201901672  VVR M          
Geb.:   25-04-2019  Aft.: -         
V. Omer 493  201202705  Stb         
M. Valentina M.  201400911  Stb Ster Chipnr: 528210004135729         
MV. Reinder 452  200500407  Stb Sport         
Fokker/Eig.: G.J. Rutten, Overasselt         
         
031 Janneke-K  201901448  VVR M          
Geb.:   29-04-2019  Aft.: -         
V. Wolfert 467  200701371  Stb Sport         
M. Vroucke K.  200601409  Stb Ster Chipnr: 528210000514421         
MV. Dries 421  200116191  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Koppen imp-exp. Bv, Nederweert         
         
032 Klazien van "De Friesche Peel"  201901872  VVR M          
Geb.:   12-05-2019  Aft.: -         
V. Maurits 437  200400178  Stb Sport         
M. Aukje van Ravensbos  200003470  Stb Ster Pref *5 Chipnr: 528210002384468         
MV. Rypke 321  198904261  Stb         
Fokker/Eig.: W. van den Berg, Westerbeek         
         
033 Lenne de Leije  201902132  VVR M    TE KOOP          
Geb.:   14-05-2019  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Sepke de Leije  201300549  Stb Ster Chipnr: 528210002374447         
MV. Harmen 424  200223361  Stb Sport         
Fokker/Eig.: H. van Lieshout, Lierop         
         
034 Liefke T  201902358  VVR M          
Geb.:   25-05-2019  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Setske Silke  201301007  Stb Chipnr: 528210002386552         
MV. Maurus 441  200403319  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Fam. Thijssen, Venhorst         
         
         
         
         
Rubriek 3   Premiekeuring van entermerries       
         
Aanvang:    12.00 - 12.10 uur       Baan 2
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
035 Hinte van de Veenhoeve  201800221  Vb M          
Geb.:   28-02-2018 Chipnr: 528210004844104  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Wopke van Rijnwoude  200703520  Stb Ster Chipnr: 528210000929214         
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport         
Fokker: Mevr. E.F. van Veen-Mastenbroek, Hank         
Eig.: J.G.M. Drost, Heeswijk Dinther         
         
036 Hannah van de Meerbos  201801256  Vb M          
Geb.:   24-04-2018 Chipnr: 528210004688439  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Anthonia Boszorg  200803605  Stb Ster Chipnr: 528210002226385         
MV. Jerke 434  200307001  Stb Sport         
Fokker/Eig.: M. Driessen, Erp         
         
         
         
Rubriek 4   Premiekeuring van twentermerries       
         
Aanvang:    12.10 - 12.25 uur       Baan 2
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
037 Famke van de Hogeweg  201700541  Vb M          
Geb.:   28-03-2017 Chipnr: 528210004656038  Aft.: -         
V. Bartele 472  200801089  Stb Sport         
M. Japke Poll  200306902  Stb Ster Chipnr: 985120015491916         
MV. Sytse 385  199714111  Stb         
Fokker: J. Koopmans, Tiel         
Eig.: J.G.M. Drost, Heeswijk Dinther         
         
038 Dryske van de Meerbos  201701748  Vb M          
Geb.:   08-05-2017 Chipnr: 528210004506375  Aft.: -         
V. Uldrik 457  200601504  Stb         
M. Dagmar van de Oostwal  200903756  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528246001039148         
MV. Meinse 439  200401387  Stb         
Fokker/Eig.: M. Driessen, Erp         
         
039 Demi fân Stal Bellefleur  201702124  Vb M          
Geb.:   22-05-2017 Chipnr: 528246002609743  Aft.: -         
V. Onne 376  199619181  Stb Sport         
M. Wylster H.  200701501  Stb Ster Chipnr: 528210002019118         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker: Stan Derksen, Oosterhout         
Eig.: G.A.W. Derksen, Oosterhout         
         
         
         
Rubriek 5   Premiekeuring van 4 jaar en oudere veulenboekmerries       
  voor opname stamboek en eventueel sterverklaring       
         
Aanvang:    09.00 - 09.30 uur       Baan 3
 LET OP: Alle paarden van deze groep moeten om 09.00 uur klaar staan         
 voor de vooropstelling        
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
040 Sytske van de Demro stables  201300046  Vb M          
Geb.:   11-02-2013 Chipnr: 528210002938268  Aft.: -         
V. Andries 415  200037791  Stb Sport         
M. Gelske M.P.  200256120  Stb Ster Sport  Chipnr: 985120005901029         
MV. Gerryt 360  199424481  Stb         
Fokker: Demro Stables, Mierlo         
Eig.: P. Turkenburg, Leidschendam         
         
041 Rinske v.d. Swinnehoeve  201302177  Vb M          
Geb.:   23-05-2013 Chipnr: 981100002688516  Aft.: -         
V. Teeuwis 389  199804091  Stb Sport         
M. Nina v.d. Swinnehoeve  200401870  Stb Ster Chipnr: 528210000516501         
MV. Tsjerk 328  199008331  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: J. Swinnen, Peer         
         
042 Wobke van "De Friesche Peel"  201500469  Vb M          
Geb.:   23-03-2015 Chipnr: 528210004267847  Aft.: -         
V. Hessel 480  201000839  Stb Sport         
M. Jitske v.d. B.  201101606  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528210002379491         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker: W. van den Berg, Westerbeek         
Eig.: J.H. van Manen, Kesteren         
         
043 Zus van de Voortsche Hoeve  201500838  Vb M          
Geb.:   18-03-2015 Chipnr: 528210004269751  Aft.: -         
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
M. Sieta van de Benthemhoeve  200500414  Vb M Chipnr: 528210000580515         
MV. Ulbert 390  199809241  Stb Sport         
Fokker/Eig.: J. Langen, Groeningen         
         
         
         
Rubriek 6A   Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries       
  voor opname stamboek en eventueel sterverklaring       
         
Aanvang:    09.30 - 10.15 uur       Baan 3
 LET OP: Alle paarden van deze groep moeten om 09.30 uur klaar staan         
 voor de vooropstelling        
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
044 Alyt A.d.V  201600077  Vb M          
Geb.:   14-02-2016 Chipnr: 528210004271483  Aft.: -         
V. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite         
M. Pietsje R.  200502225  Stb Ster Chipnr: 528210000780577         
MV. Leffert 306  198603061  Stb Sport Pref          
Fokker: Mevr. A. de Vries, Goingarijp         
Eig.: Elevage les Frisons d'Ambene, Menetrol         
         
045 Aartje van de Wiskehoeve  201600148  Vb M          
Geb.:   01-03-2016 Chipnr: 528210004475026  Aft.: -         
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport         
M. Jazmin v.d. Wiskehoeve  200304927  Stb Ster Chipnr: 985120006340887         
MV. Teeuwis 389  199804091  Stb Sport         
Fokker: G.H. Bijlsma, De Veenhoop         
Eig.: Fam. Damen, Bemmel         
         
046 Brecht van Coudenburgh  201600180  Vb M          
Geb.:   01-03-2016 Chipnr: 528210004336749  Aft.: -         
V. Bartele 472  200801089  Stb Sport         
M. Yteke Van Coudenburgh  200705296  Stb Ster Chipnr: 528210002019569         
MV. Haitse 425  200231761  Stb Sport-Elite         
Fokker: Mevr. R.B. de Jong, Ferwerd         
Eig.: Mevr. Stephanie Dietrich, Meinerzhagen         
         
047 Aafke A.  201600215  Vb M          
Geb.:   28-02-2016 Chipnr: 528210004345883  Aft.: -         
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport         
M. Doutzen K.  200900041  Stb Ster Chipnr: 528210002333780         
MV. Meinse 439  200401387  Stb         
Fokker/Eig.: P.G.M. Arts, Swolgen         
         
048 Alive S. van de Sprong  201600271  Vb M          
Geb.:   17-02-2016 Chipnr: 528210004344353  Aft.: -         
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
M. Sille  200505250  Stb Ster Chipnr: 528210000778337         
MV. Brend 413  200020671  Stb Sport         
Fokker: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort         
Eig.: Fleur van Kempen & Elle van Kempen, Rijkevoort         
         
049 Benthe  201600281  Vb M          
Geb.:   10-03-2016 Chipnr: 528210004284898  Aft.: -         
V. Sipke 450  200501382  Stb Sport         
M. Odina von Marschhorst  200400140  Stb Ster Chipnr: 528210000508587         
MV. Wobke 403  199901951  Stb Sport         
Fokker/Eig.: J.J.A. v.d. Sande, Leidschendam         
         
050 Aaltje van Hilberalti  201600303  Vb M          
Geb.:   12-03-2016 Chipnr: 528246002287204  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Winner Boszorg  200700957  Stb Ster Chipnr: 528210000764958         
MV. Harmen 424  200223361  Stb Sport         
Fokker: B. Veldhuizen, Putten         
Eig.: Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis         
         
051 Bieke van de Schutsboom  201600897  Vb M          
Geb.:   16-04-2016 Chipnr: 528210004333662  Aft.: -         
V. Tsjalle 454  200600248  Stb Sport Pref          
M. Anneke Harmke  200806010  Stb Chipnr: 528210001305885         
MV. Felle 422  200109001  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Dhr. J.L.M. Hurkmans, Milheeze         
         
         
         
Rubriek 6B   Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries       
  voor opname stamboek en eventueel sterverklaring       
         
Aanvang:    10.15 - 11.00 uur       Baan 3
 LET OP: Alle paarden van deze groep moeten om 10.15 uur klaar staan         
 voor de vooropstelling        
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
052 Aukje fan Klein Weulink  201600326  Vb M          
Geb.:   19-03-2016 Chipnr: 528210004333970  Aft.: -         
V. Sipke 450  200501382  Stb Sport         
M. Isa fan Klein Weulink  201002252  Stb Ster Chipnr: 528210002389077         
MV. Pier 448  200501700  Stb Sport         
Fokker: H. Blom, Wijhe         
Eig.: H. van Lieshout, Lierop         
         
053 Belle Mintsje K.  201602727  Vb M          
Geb.:   12-06-2016 Chipnr: 528210004509031  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Mintsje T.  199625290  Stb Ster Pref *6 Chipnr: 985100009642020         
MV. Leffert 306  198603061  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert         
         
054 Antsje A v.d.Slothoeve  201601183  Vb M          
Geb.:   17-04-2016 Chipnr: 528210004487660  Aft.: -         
V. Alke 468  200800310  Stb Sport         
M. Anneke v/d Roazebosk  200022330  Stb Ster Pref *7 Chipnr: 985100008113265         
MV. Gradus 356  199420631  Stb         
Fokker: C.J. Breimer, Lemmer         
Eig.: Renske Gravendeel, Hoogeloon         
         
055 Beryl Fleur vd Kweeklust  201601218  Vb M          
Geb.:   14-04-2016 Chipnr: 528210004487061  Aft.: -         
V. Aan 416  200044011  Stb         
M. Teatske B.  199815120  Stb Chipnr: 985100006284279         
MV. Doeke 287  198202871  Stb         
Fokker/Eig.: A. Blaauw, Tynaarlo         
         
056 Berber fan Ravenswoud  201601243  Vb M          
Geb.:   18-03-2016 Chipnr: 528210004460316  Aft.: -         
V. Haike 482  201003370  Stb Sport         
M. Mette fan A.  201202516  Stb Ster Chipnr: 528210002377761         
MV. Wylster 463  200704635  Stb Sport-Elite         
Fokker/Eig.: O. v.d. Werff, Ravenswoud         
         
057 Bauke van Hoeve 't Raamzicht  201601359  Vb M          
Geb.:   25-04-2016 Chipnr: 528210004331842  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Namcke van de Stierenweg  200403550  Stb Ster Chipnr: 528210000526076         
MV. Tsjerk 328  199008331  Stb Sport Pref          
Fokker: G.P.M. Weren, Mill         
Eig.: J.M.P. van Lieshout, Mill         
         
058 Bialda van de Demro stables  201601477  Vb M          
Geb.:   06-05-2016 Chipnr: 528210004433132  Aft.: -         
V. Jehannes 484  201100004  Stb Sport         
M. Tjalda fan Lutke Peinjum  199805670  Stb Model Sport Pref Prest *5 Chipnr: 985100006284010         
MV. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Demro Stables, Mierlo         
         
         
         
Rubriek 6C   Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries       
  voor opname stamboek en eventueel sterverklaring       
         
Aanvang:    11.00 - 11.45 uur       Baan 3
 LET OP: Alle paarden van deze groep moeten om 11.00 uur klaar staan         
 voor de vooropstelling        
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
059 Cybelle de Roize  201601499  Vb M          
Geb.:   17-04-2016 Chipnr: 250259600544162  Aft.: -         
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
M. Gerda van Diphoorn  200233210  Stb Ster Chipnr: 985120013312203         
MV. Tsjerk 328  199008331  Stb Sport Pref          
Fokker: SCEA Haras de Roize, Maisoncelles en Brie         
Eig.: Elevage les Frisons d'Ambene, Menetrol         
         
060 Aafke G.  201602422  Vb M          
Geb.:   14-06-2016 Chipnr: 528210004470832  Aft.: -         
V. Mewes 438  200401257  Stb         
M. Fjildblomke  200900897  Stb Ster Chipnr: 528210002337405         
MV. Maeije 440  200401841  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Dhr. P.L.M. Geerts, De Mortel         
         
061 Carmen Tjalda K  201601661  Vb M          
Geb.:   10-05-2016 Chipnr: 528210004474623  Aft.: -         
V. Bartele 472  200801089  Stb Sport         
M. Tjalda K.  200602273  Stb Ster Chipnr: 528219000106643         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert         
         
062 Crystal Jede  201601805  Vb M          
Geb.:   18-05-2016 Chipnr: 528210004418140  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Juwiel H. fan Lutke Peinjum  201100192  Stb Kroon Sport Chipnr: 528210002375611         
MV. Tsjalle 454  200600248  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Stal Jede Vledder V.O.F., Vledder         
         
063 Annie Cordes de Mendoza  201602158  Vb M          
Geb.:   16-04-2016 Chipnr: 528210004474497  Aft.: -         
V. Hette 481  201002347  Stb Sport         
M. Hanna Br.  200252260  Stb Ster Chipnr: 985120012826481         
MV. Liekele 364  199513281  Stb Sport         
Fokker/Eig.: J. Cordes, Stramproy         
         
064 Cypke van de Wintervliet  201602366  Vb M          
Geb.:   05-06-2016 Chipnr: 528210004487810  Aft.: -         
V. Sipke 450  200501382  Stb Sport         
M. Aukje Boukje  200019830  Stb Ster Chipnr: 985100005702604         
MV. Rypke 321  198904261  Stb         
Fokker: Dhr. Th.G.A. van der Gun, Schalkwijk         
Eig.: Dhr. J.W. Vegterlo, Heeten         
         
065 Amy K.V.  201602254  Vb M          
Geb.:   24-05-2016 Chipnr: 528210004472545  Aft.: -         
V. Eibert 419  200103511  Stb Sport         
M. Demy K.V.  200114360  Stb Ster Pref *4 Chipnr: 985120006732803         
MV. Brandus 345  199209121  Stb Sport Pref          
Fokker: H. Keun, Tynaarlo         
Eig.: A. Blaauw, Tynaarlo         
         
         
         
Rubriek 6D   Premiekeuring van 3 jarige veulenboekmerries       
  voor opname stamboek en eventueel sterverklaring       
         
Aanvang:    11.45 - 12.30 uur       Baan 3
 LET OP: Alle paarden van deze groep moeten om 11.45 uur klaar staan         
 voor de vooropstelling        
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
066 Antje F. van de Sprong  201602247  Vb M          
Geb.:   28-04-2016 Chipnr: 528210004513954  Aft.: -         
V. Maurits 437  200400178  Stb Sport         
M. Floortje L. van de Sprong  200112120  Stb Ster Chipnr: 985120005690480         
MV. Heinse 354  199401891  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort         
         
067 Anne Fleur K.  201602397  Vb M          
Geb.:   31-05-2016 Chipnr: 528210004471845  Aft.: -         
V. Gjalt 426  200244671  Stb Sport         
M. Fleur Jeldau K.  200900612  Stb Ster Chipnr: 528210002077626         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert         
         
068 Chanel Stal Manell  201601511  Vb M          
Geb.:   01-05-2016 Chipnr: 528224001051605  Aft.: -         
V. Uldrik 457  200601504  Stb         
M. Anke R.M.  200803441  Stb Chipnr: 528210002075579         
MV. Onne 376  199619181  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Friesenstal Manell, Sintjohannesga         
         
069 Anne fân Bartlehiem  201602506  Vb M          
Geb.:   13-06-2016 Chipnr: 528210004487453  Aft.: -         
V. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref          
M. Renske fân Bartlehiem  200501009  Stb Ster Chipnr: 528210000539999         
MV. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref         
Fokker: Mevr. D. Visser-de Vries & U. Visser, Wyns         
Eig.: Mevr. Stephanie Dietrich, Meinerzhagen         
         
070 Christina de V  201602639  Vb M          
Geb.:   22-06-2016 Chipnr: 528210004323187  Aft.: -         
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport         
M. Wilkje de V.  200702947  Stb Ster Chipnr: 528210000769265         
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport         
Fokker: K. en S. de Vent, Nijeholtpade         
Eig.: Mevr. J. van Asch-Vlaanderen, IJzendoorn         
         
071 Boukje T  201600570  Vb M          
Geb.:   27-03-2016 Chipnr: 528210004344252  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Silvia H.  200503803  Stb Model  Chipnr: 528210000577814         
MV. Tsjalke 397  199821321  Stb         
Fokker: Fam. Thijssen, Venhorst         
Eig.: Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis         
         
072 Citha K  201602737  Vb M          
Geb.:   24-06-2016 Chipnr: 528210004461087  Aft.: -         
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport         
M. Vitha fan 'e Tuorrebout  200605734  Stb Chipnr: 528210000923323         
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Dhr. L.T.J. Koppes, Spierdijk         
         
         
         
Rubriek 7   Premiekeuring van vier jaar en oudere stamboekmerries       
  voor sterverklaring       
         
Aanvang:    12.25 - 13.05 uur       Baan 2
         
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)        
 Mevr. U. Beissner, Bielefeld(Dld)        
 P. de Meulmeester, Serooskerke(aspirant)        
         
073 Hanneke Stal de Oergong  201000138  Stb Sport          
Geb.:   18-02-2010 Chipnr: 528210002503586  Aft.: -         
V. Maurus 441  200403319  Stb Sport         
M. Lutske v.d. Oergong  200306755  Stb Ster Sport  Chipnr: 985100010356935         
MV. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref          
Fokker: Mevr. H. Frieswijk, Huins         
Eig.: Mevr. M.P. Osse-de Wit, Maren Kessel         
         
074 Solange van de Demro stables  201300179  Stb Sport          
Geb.:   22-02-2013 Chipnr: 528210002937149  Aft.: -         
V. Tymon 456  200601313  Stb Sport         
M. Coryolob  200802033  Stb Kroon Sport Chipnr: 528210002078276         
MV. Jisse 433  200305113  Stb Sport         
Fokker: Demro Stables, Mierlo         
Eig.: Mevr. N.J.L.  van de Corput, Best         
         
075 Vlinder van WoppieWoppie  201400643  Stb          
Geb.:   27-03-2014 Chipnr: 528210002751282  Aft.: -         
V. Jerke 434  200307001  Stb Sport         
M. WoppieWoppie van W.  199919190  Stb Model  Chipnr: 985100005695316         
MV. Folkert 353  199302821  Stb Sport Pref          
Fokker: C.J. Hommers, Landhorst         
Eig.: Fleur van Kempen, Rijkevoort         
         
076 Vijkje van de hofstad  201401210  Stb          
Geb.:   05-05-2014 Chipnr: 528210002985162  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Frânskje v/d Hofstad  200122130  Stb Ster Chipnr: 985100008441085         
MV. Tsjerk 328  199008331  Stb Sport Pref          
Fokker: F. Algra, Oudega         
Eig.: Dhr. S. Frenken, Aalten         
         
077 Tjitscke van de Morgenzon  201401543  Stb          
Geb.:   13-05-2014 Chipnr: 528210002986386  Aft.: -         
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport         
M. Citseke  200036020  Stb Chipnr: 985100009673656         
MV. Adel 357  199201761  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Th. Meijs, Mechelen         
         
078 Twinka  201401830  Stb          
Geb.:   23-05-2014 Chipnr: 528210002987932  Aft.: -         
V. Bartele 472  200801089  Stb Sport         
M. Aafke C.  200800947  Stb Ster Chipnr: 528210002078326         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker: A.L. van Tent, Dieren         
Eig.: Mevr. S. de Graaff-Brethouwer, Winterswijk Miste         
         
079 Zilva van Stal de Berkmeer  201500803  Stb          
Geb.:   12-04-2015 Chipnr: 528210004269489  Aft.: -         
V. Wylster 463  200704635  Stb Sport-Elite         
M. Yne Ilona F.  200700574  Stb Ster Sport  Chipnr: 528210002025001         
MV. Hinne 427  200245901  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Stal Berkmeer, Obdam         
         
         
         
Rubriek 8   Premiekeuring van vier t/m zesjarige stermerries       
         
Aanvang:    12.30 - 12.55 uur       Baan 3
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
080 Truus  201400408  Stb Ster          
Geb.:   26-03-2014 Chipnr: 528210002803510  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Bella Donna L.  200802695  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528210002079370         
MV. Goffert 369  199413361  Stb Sport         
Fokker/Eig.: S.M. v/d Loenhorst, Lunteren         
         
081 Wietske S  201501634  Stb Ster          
Geb.:   12-05-2015 Chipnr: 528210004323390  Aft.: -         
V. Hette 481  201002347  Stb Sport         
M. Brechje S.  200800609  Stb Ster Chipnr: 528210002078178         
MV. Lolke 371  199516791  Stb Sport         
Fokker: P.A.&L.A Smolenaers, Nederweert         
Eig.: M.A. Janssen, Weert         
         
082 Zirkonia D. van de Sprong  201501805  Stb Ster          
Geb.:   12-05-2015 Chipnr: 528210004299718  Aft.: -         
V. Epke 474  200903966  Stb Sport         
M. Diamant Tr. van de Sprong  200900436  Stb Model Sport  Chipnr: 528210002075855         
MV. Andries 415  200037791  Stb Sport         
Fokker/Eig.: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort         
         
083 Wimme W. van de Sprong  201502477  Stb Ster          
Geb.:   30-05-2015 Chipnr: 528210004297304  Aft.: -         
V. Maurits 437  200400178  Stb Sport         
M. Weike fan 'e Hynsteblom  200702035  Stb Ster Chipnr: 528210000778433         
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref          
Fokker/Eig.: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort         
         
084 Zilke K.M.  201502900  Stb Ster          
Geb.:   07-08-2015 Chipnr: 528210004260413    Aft.: e.w.h.         
V. Fonger 478  200903499  Stb Sport         
M. Paula P.  200500635  KFPS Stb Kroon Chipnr: 528210000580012         
MV. Onne 376  199619181  Stb Sport         
Fokker: Dhr. K.W. Mous, Hemelum         
Eig.: Rebecca  Wildstein, Marlborough, CT         
         
         
         
Rubriek 9   Premiekeuring van zeven jaar en oudere stermerries       
         
Aanvang:    12.55 - 13.05 uur       Baan 3
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
085 Gloria v Mooi  201005036  Stb Ster Sport           
Geb.:   01-07-2010 Chipnr: 528210002581770         
Laatste werpdatum: 20-05-2018  Aft.: -         
V. Maurus 441  200403319  Stb Sport         
M. Mooi van Setse vd Hommershoeve  200403979  Stb Model Sport Pref  *4 Chipnr: 528210000525675         
MV. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref          
Fokker: De Hommers Hoeve & V/d Demro Stables, Gameren         
Eig.: Stal Jede Vledder V.O.F., Vledder         
         
086 Nokomis du Grand Hersée  201203724  Stb Ster          
Geb.:   05-05-2012 Chipnr: 250258500081231  Aft.: -         
V. Felle 422  200109001  Stb Sport         
M. Perfecta  200504959  Stb Chipnr: 528210000577350         
MV. Olof 315  198803151  Stb Sport Pref          
Fokker: Haras du Grand Hersée, Coulimier         
Eig.: Isabelle Raguin, Rochejean         
         
         
         
Rubriek 10   Premiekeuring van Kroonmerries       
         
Aanvang:    13.05 - 13.20 uur       Baan 3
         
Jury:   P. Bergsma, Zandhuizen        
 Mevr. D. van Vliet, Arnhem        
 W. Thijssen, Meijel        
         
087 Juwiel H. fan Lutke Peinjum  201100192  Stb Kroon Sport          
Geb.:   03-03-2011 Chipnr: 528210002375611         
Laatste werpdatum: 05-06-2019  Aft.: -         
V. Tsjalle 454  200600248  Stb Sport Pref          
M. Hawar fan Lutke Peinjum  200208340  Stb Ster Pref *6 Chipnr: 985120007018313         
MV. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref         
Fokker: N.J. Osinga, Boijl         
Eig.: Stal Jede Vledder V.O.F., Vledder         
         
088 Nelly fan 't Reidfjild  201201954  KFPS Stb Kroon          
Geb.:   05-05-2012 Chipnr: 528210002378743         
Laatste werpdatum: 27-05-2019  Aft.: -         
V. Thorben 466  200600247  Stb Sport-Elite         
M. Titia fan 't Reidfjild  200600201  Stb Ster Chipnr: 528210000871157         
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport         
Fokker: L. Wiersma, Damwoude         
Eig.: Stal Jede Vledder V.O.F., Vledder         
         
089 Meisje P.A. van de Sprong  201202747  KFPS Stb Kroon          
Geb.:   15-04-2012 Chipnr: 528210002789615         
Laatste werpdatum: 05-03-2019  Aft.: -         
V. Loadewyk 431  200303203  Stb Sport-Elite         
M. Parel Anke March van de Sprong  200500132  Stb Ster Chipnr: 528210000574489         
MV. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref         
Fokker: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort         
Eig.: Fleur van Kempen, Rijkevoort         
         
         
Lijst van inzenders:       Cat.nr   
         
Arts, P.G.M. (Swolgen)       003, 015, 047   
Asch-Vlaanderen, J. van (IJzendoorn)       070   
Berg, W. van den (Westerbeek)       007, 021, 032   
Blaauw, A. (Tynaarlo)       055, 065   
Cordes, J. (Stramproy)       063   
Corput, N.J.L. van de (Best)       074   
Damen (Bemmel)       013, 045   
Demro Stables (Mierlo)       058   
Derksen, G.A.W. (Oosterhout)       039   
Dietrich, Stephanie (Meinerzhagen)       046, 069   
Driessen, M. (Erp)       036, 038   
Drost, J.G.M. (Heeswijk Dinther)       035, 037   
Elevage les Frisons d'Ambene (Menetrol)       020, 044, 059   
Frenken, S. (Aalten)       002, 076   
Friesenstal Manell (Sintjohannesga)       068   
Geerts, P.L.M. (De Mortel)       060   
Graaff-Brethouwer, S. de (Winterswijk Miste)       078   
Gravendeel, Renske (Hoogeloon)       054   
Hendrix, Leon (Venlo)       006   
Hurkmans, J.L.M. (Milheeze)       012, 051   
Janssen, K. (Venlo)       010   
Janssen, M.A. (Weert)       019, 081   
Janssen, W.H. (Venlo)       014   
Kempen & Elle van Kempen, Fleur van (Rijkevoort)       048   
Kempen, Fleur van (Rijkevoort)       075, 089   
Kempen-Elberse, A. van (Rijkevoort)       066, 082, 083   
Klauwers, H.F.M. (Heythuysen)       001   
Koppen imp-exp. Bv (Nederweert)       031   
Koppes, L.T.J. (Spierdijk)       072   
Korten, H.J.M. (Weert)       025, 028, 053, 061, 067   
Langen, J. (Groeningen)       016, 024, 043   
Lemmen, M. (Egchel)       004, 029   
Lieshout, H. van (Lierop)       033, 052   
Lieshout, J.M.P. van (Mill)       057   
Loenhorst, S.M. v/d (Lunteren)       080   
Manen, J.H. van (Kesteren)       042   
Meer, P. (Rheinberg)       017, 027   
Meijs, Th. (Mechelen)       077   
Osse-de Wit, M.P. (Maren Kessel)       073   
Raguin, Isabelle (Rochejean)       086   
Rossum, G. van (Overasselt)       026   
Rutten, G.J. (Overasselt)       030   
Sande, J.J.A. v.d. (Leidschendam)       049   
Stal Berkmeer (Obdam)       079   
Stal Jede Vledder V.O.F. (Vledder)       062, 085, 087, 088   
Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)       050, 071   
Swaanen, T. (Beek en Donk)       022   
Swinnen, J. (Peer)       041   
Thijssen (Venhorst)       011, 034   
Turkenburg, P. (Leidschendam)       009, 040   
Vegterlo, J.W. (Heeten)       064   
Verhoeven, G. (Nistelrode)       018   
Verseveld, L. van (Afferden L)       005   
Vrolijk, J.J.A. (Ommeren)       008   
Werff, O. v.d. (Ravenswoud)       056   
Wildstein, Rebecca (Marlborough, CT)       084   
Wulms-v.d. Meerakker (Hunsel)       023   

 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu